İçeriğe geç

Hizmetlerim

Depresyon tedavisi ilaçsız olarak psikolojik destek sağlanarak gerçekleştirilir. Depresyon tedavi edilen bir sorundur.

Depresyondan kurtulmak için depresyon tedavisi almalısınız. İlaçsız depresyon tedavisi de psikoterapi ile gerçekleşir. Depresyon tedavi süreci ile ilgili bilgi için yazıma göz atabilirsiniz.

Anksiyete bozukluğu tedavisi olan bir ruhsal sorun olmakla beraber anksiyete tedavisi için psikolojik destek almak gerekebilir. Anksiyete bozukluğunun tedavisi için benden yardım almadan önce yazımı inceleyebilirsiniz.

Bağımlılık tedavisi için psikolojik yardım çok önemlidir. Bağımlılık tedavi edilirken ilaç yardımı da almak gerekebilir. Ancak bağımlılıktan kurtulmak için psikoterapi gereksinimini yazımda görebilirsiniz.

Panik atak tedavisi olan bir ruhsal sorun olmakla birlikte panik atağın tedavisi için hem ilaç hem de psikolojik destek gerekebilir. Panik atak tedavisi süreci ile ilgili detaylı bilgi için yazıma göz atabilirsiniz.

Obsesif kompulsif bozukluk tedavisi psikolog ve psikiyatristlerin birlikte çalışmasıyla yürütülebilir. OKB tedavisi için destek talep ediyorsanız nasıl bir sürecin izleneceğini yazıma bakarak görebilirsiniz.

Fobi tedavisi ya da diğer adıyla özgül fobi tedavisi için bir psikolog yardımı almalısınız. Fobi tedavi süreci ile ilgili tüm detayları yazımda görebilirsiniz.

İlişki sorunları yaşayan bireylerin destek alması gerekir. İlişki sorunları için destek almak isteyen biriyseniz bu konuda size nasıl yardımcı olabileceğimi anlattığım yazıma göz atmanızı öneririm.

diğer hizmet alanlarım için bana ulaşın

Diğer Tüm Çalışma Alanlarım

Yukarda bahsettiğim çalışma alanları dışında diğer tüm çalışma alanlarım hakkında genel bir yazıyı incelemek isterseniz tıklayın.